بهنام صفوی درگذشت

درگذشت این خواننده خوب کشورمان رو تسلیت عرض میکنیم

بهنام صفوی

بهنام صفوی

صبح امروز مدیر برنامه‌های بهنام صفوی از درگذشت این خواننده پاپ در سن 36 سالگی در اصفهان خبر داد.
وی از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعه مغزی شده بود

جزییات درگذشت بهنام صفوی از زبان مدیر برنامه‌هایش:
🔹او از ۲۰ روز پیش به خاطر آب و هوای تهران و همچنین حضور پدر و مادرش در شاهین شهر، به اصفهان منتقل شد

🔹اخیرا مشکل تنفسی شدیدی پیدا کرده بود

🔹اکسیژن خونش هم پایین آمده بود

رضا فوادیان مدیر برنامه‌های بهنام صفوی درباره وضعیت بیماری صفوی و علت درگذشت او گفت: «بهنام از آبان پارسال و پس از عمل جراحی دومش که در آلمان توسط پرفسور سمیعی انجام شد، حال جسمانی‌اش وخیم شد و به بیمارستان احسان منتقل شد. او تا اوایل اسفند در بیمارستان بستری بود.»

او ادامه داد: «او سپس با همان شرایط ای سی یو به منزل منتقل شد و حدود ۲۰ روز پیش بنا به شرایط آب و هوای تهران و همچنین حضور پدر و مادرش در شاهین شهر، به اصفهان منتقل شد.»

فوادیان همچنین بیان کرد: «بهنام این روزها مشکل تنفسی شدیدی داشت و اکسیژن خون او هم پایین آمده بود، به همین دلیل در بیمارستان میلاد اصفهان بستری شد و متاسفانه یک ساعت و نیم پیش درگذشت.»

او درباره زمان برگزاری مراسم تشییع و یادبود این هنرمند، هم گفت: «هنوز زمان برگزاری مراسم تشییع او مشخص نیست و تا عصر اعلام خواهد شد.»

چگونگی دوره درمان زنده یاد بهنام صفوی:

وی که از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعه مغزی شده بود، با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر و کنسرت‌ها و اجراهای زیادی را هم برگزار کرد. همچنین چند تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد، ولی در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پروفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت.

بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت و دوره‌های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام می‌داد

این خبر به مرور آپدیت می شود …

 

جهت شنیدن آخرین آهنگهای این هنرمند محبوب کشورمان بر روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود همه آهنگهای بهنام صفوی

 

 

بهنام صفوی درگذشت

بهنام صفوی بهنام صفوی درگذشت
13 می 2019 11 نظر خبرها و تازه ها

بلیط هواپیما

player_pic
00:00
00:00
00:00
لیست پخش
دانلود